Новини та оголошення

#агрономія, #кнту, #цнту

Викладачі та студенти кафедри загального землеробства ЦНТУ взяли участь у презентації дисертації "Наукове обгрунтування та розроблення заходів основного обробітку грунту в зональних системах землеробства Правобережного Степу України" доктора сільськогосподарських наук Миколи Івановича Черячукіна, яка відбулась 23 жовтня 2018 року в Орухському центрі екологічної інформації обласної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського

#агрономія, #кнту, #цнту

#агрономія, #кнту, #цнту
Колектив кафедри загального землеробства та студенти спеціальності "Агрономія" щиро вітають студента групи АГ-16-2 ГОЛОВЧЕНКА ДМИТРА СЕРГІЙОВИЧА з перемогою у Всеукраїнській олімпіаді з біології! Зичимо міцного здоров"я, життєвих злетів, мирного неба, благополуччя!!

агрономія, кнту

17 лютого 2018 відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, секції «Агрономія». Голова журі  Резніченко Віта Петрівна кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства ЦНТУ, член журі Коваль Г.В., генеральний директор  ТОВ «Німфа», секретар  Жданова О.М. методист КМАНУМ. Перше місце зайняв Коваленко Юрій Сергійович.

агрономія, кнту

ОБ’ЯВА

До уваги студентів!

 

Київський міжнародний контрактовий ярмарок запрошує відвідати міжнародні виставки

«Зернові технології»,

«Agro Animal Show»

«Фрукти. Овочі. Логістика»

які відбудуться 21-23 лютого 2018 року у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), м. Київ, Броварський проспект,15, ст. м. Лівобережна.

 

Більш детальна інформація на офіційних сайтах виставок:

www. grainexpo.com.ua

www. animal-show.kiev.ua

www. freshexpo.kiev.ua

#агрономія, #кнту, #цнту

Наприкінці минулого тижня в рамках профорієнтаційного проекту для молоді Кіровоградського обласного центру зайнятості «Стань студентом на один день» до кафедри загального землеробства завітала делегація учнів шкіл Кіровоградського району.

Профорієнтаційний проект «Стань студентом на один день» запроваджено Кіровоградським обласним центром зайнятості за підтримки Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації. Його мета – в інтерактивній формі ознайомити молодих людей із професіями, актуальними на ринку праці регіону, та можливостями набути ці професії в навчальних закладах обласного центру.

В рамках проекту учні шкіл один день проводять як студенти навчального закладу, знайомлячись із викладачами, умовами вступу, організацією навчального процесу та дозвілля у тому чи іншому університеті.

На кафедрі перед гостями виступили, викладачі , студенти . Школярам розповіли про спеціальн ість «Агрономія», навчання в університеті, програми стажування за кордоном; продемонстрували навчальні, та лабораторні аудиторії.

 

 

Інформацію про подію можна переглянути на сайті ЦНТУ та src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FCNTU.kr.ua%2Fposts%2F1470223876426691&width=500" width="500" height="620" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true">">ФБ
#агрономія, #кнту, #цнту

ВІТАЄМО!

Студента групи АГ-17 Ярослава Костогриза із 2 місцем на Чемпіонаті світу з боротьби!

Бажаємо міцного здоров’я, відмінних оцінок та спортивних перемог!

агрономія, кнту

ОГОЛОШЕННЯ

ПРОФІЛЬНИЙ КЛАС З АГРОНОМІЇ

КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА

ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ЗАПРОШУЄ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ М.КРОПИВНИЦЬКИЙ

ТА ОБЛАСТІ НА СЕМІНАРИ ЗА ТЕМАМИ:

Дата, час

Тема

16.12.2017р.,

1000

1. «Закордонне стажування студентів – агрономів у Франції»

2. «Перспективи працевлаштування спеціалістів з аграрною освітою»

3. «Моє закордонне стажування»

27.01.2018р.,

1000

1.  «Світове сільське господарство та роль фахівців в аграрному господарстві»

2. «Освіта з агрономії у рейтингу спеціальностей»

3. «Моє закордонне стажування»

17.02.2018р.,

1000

1. «Сучасні можливості випускників з агрономії в творчій самореалізації»

2. «Закордонне стажування студентів - агрономів у Германії»

3. «Моє закордонне стажування»

17.03.2018р.,

1000

1. «Попит на спеціалістів з агрономії на Кіровоградщині та в Україні»

2. «Перспективи закордонного стажування студентів – агрономів в Канаді»

3. «Моє закордонне стажування»

21.04.2018р.,

1000

1. «Професія  - агроном»

2. «Випускники-агрономи ЦНТУ – еліта Кіровоградщини»

3. «Моє закордонне стажування»

 

Семінари відбудуться за адресою: м.Кропивницький, пр.Університетський, 8, кафедра загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету (білий корпус біля гуртожитку №2 ЦНТУ, зупинка «Студмістечко»). Довідки за телефоном: (0522) 39-05-52.

             З повагою Оргкомітет

агрономія, кнту

1-3 листопада 2017 року у Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулася XІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми конструювання, виробництва та експлуатації сільськогосподарської техніки». В рамках конференції на кафедрі загального землеробства пройшло секційне засідання.

 До кафедри завітав гість конференції із Молдови – перший проректор Державного аграрного університету Молдови (м. Кишинів) професор Юрій Мельник.

 На секційному засіданні виступили викладачі та студенти кафедри. Цікавими і змістовними були виступи завідувача кафедри Мостіпана М., професора Топольного Ф., доцента Кулик Г., доцента Сало Л., доцента Андрієнко О., доцента Резніченко В., старшого викладача Шепілової Т, старшого викладача Васильковської К., викладача Малаховської В., асистента Трикіної Н. та асистента Плетеня В. Привернули увагу виступи студентів – Дем’янчук В., Григоренка А., Красненка М., Овсяннікова М. та Рябоконь Я.

 Конференція завершилася, спогади залишаються. Ректор ЦНТУ Черновол М. та проректор ДАУМ Мельник Ю. підписали договір про творчу співпрацю між нашими університетами. Це надасть змогу студентам приймати участь у міжнародних наукових програмах, викладачам публікуватись у міжнародних наукових виданнях, приймати участь у міжнародних наукових симпозіумах, семінарах та конференціях. Маємо надію на подальшу наукову дружбу!

агрономія, кнту

ВІТАЄМО!!!

Студента групи АГ-17 Ярослава Костогриза із отриманням звання чемпіон України 2017 з панкратіону !

Студент є також: 

Переможець Кубку України 2016

Переможець Кубку Світу 2015

Срібний призер чемпіонату Києва з боїв без правил 2016

Багаторазовий чемпіон Кіровоградськой області

Кандидат в майстри спорту з панкратіону 

Бажаємо міцного здоровя, відмінних оцінок та спортивних перемог!!!!

агрономія, кнту

«Випускники-студентам» в рамках програми та творчої співпраці із кафедрою загального землеробства та групою компаній «Імперія-Агро» відбулася зустріч студентів  з випускником, а нині керівником відділу живлення рослин Віталій Орел. Тема зустрічі: «Раціональне живлення рослин – запорука вдалого господарювання».

Раціональний підхід до живлення рослин має велике значення для правильного застосування  добрив і збільшення ефективної родючості ґрунтів. Принципово нові технології базуються на використанні інноваційних видів добрив. Високий урожай напряму залежить від способу господарювання, який обрав для себе фермер, від оптимізації умов вирощування, від комплексного дотримання факторів, які є вирішальними у цьому процесі.

Колишній випускник ЦНТУ Віталій Орел, а нині керівник відділу живлення рослин групи компаній «Імперія-Агро»,у рамках плану роботи Корпоративного університету, виступив перед студентами кафедри загального землеробства. Він розповів про новітні тенденції на ринку, а також перспективи розвитку саме цього напрямку. Зокрема, основна торгова марка «Актив-Харвест», яка була розроблена саме для задоволення потреб фермерів у хелатних мікродобривах. Для проведення другої частини лекцій було запрошено агроном-консультанта компанії «Імперія-Агро» Василя Гретченка, який висвітлив тему «Мікроелементи – найважливіша складова живлення рослин», із детальною презентацією лінії хелатних добрив ТМ «Актив-Харвест». Демонструючи властивості продуктів цієї лінії, Василь Миколайович вдався до дослідів: наочно проілюстрував дію підкислювача та буферизатора робочого розчину, який може використовуватись для корекції pH та пом`якшення води перед додаванням інших продуктів для обприскування. На думку експертів, контролю підлягає також агрохімічна складова – це необхідні для живлення тієї чи іншої культури елементи.

Другий, не менш важливий момент, на який звернули увагу лектори, – це біопрепарати, які використовуються в органічному землеробстві. Як нова актуальна тенденція вона активно поширюється серед фермерів. На ринку України це достатньо перспективна ніша. Для успішного розвитку лінії біопрепаратів необхідно переймати світовий досвід: кожна компанія агроринку повинна мати відповідний сертифікат-підтвердження, що саме її продукти затверджено для використання в органічному сільському господарстві (згідно зі стандартом МАОС з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Регламентів ЄС). «Імперія-Агро», як компанія, яка має такий сертифікат, із задоволенням ділиться досвідом зі студентами ЦНТУ. Аналізуючи світові тенденції, ми дійшли висновку, що український фермер має трохи пришвидшуватись і не сприймати інновації як щось вороже чи не варте уваги. Більшість господарів дуже цінують стабільність і не надто активно впроваджують новинки, зокрема неохоче переходять на інтенсивні технології. Але все ж цей процес відбувається. Для прикладу: зі ста відсотків площ у середньостатистичному господарстві двадцять-тридцять відсотків уже виділяють для впровадження інтенсивних технологій. І це працює.

У «Імперії-Агро» стрімко розвивається ще й напрямок інноваційних макродобрив, а саме - гранульованих і мікрогранульованих добрив. Ці продукти мають трохи вищу вартість на ринку, але переваги їх очевидні.

агрономія, кнту

ЗУСТРІЧ ІЗ ВІЙСЬКОВИМИ 17-ГО ОКРЕМОГО МОТОПІХОТНОГО БАТАЛЬЙОНУ

У переддень свята «День захисника України» на кафедрі загального землеробства відбулася зустріч із військовими 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї мотопіхотної бригади ЗСУ. На зустріч із студентами-агрономами завітали учасники АТО Велічко Олександр, Вербовий Ігор, Колінько Віктор.

Військові поділилися своїми спогадами, думками і сподіваннями, розповіли цікаві історії з життя військових, закликали студентів гарно вчитися та активну життєву позицію. Усі присутні на зустрічі мали можливість переглянути каски, бронежилет, маскхалат, задавати військовим питанням, які їх хвилюють, та почути ґрунтовні відповіді від людей, які бачили ситуацію особисто.

В кінці зустрічі студенти подякували ветеранам за зустріч та можливість навчатись під мирним небом.

агрономія, кнту

ВІТАЄМО!

Конкурс на звання найрозумнішого першокурсника виборов студент першого курсу спеціальності 201 «Агрономія» групи АГ-17-1 Скібіцький Олександр.

Бажаємо успіхів у навчанні, наснаги та творчих перемог !

         Ще про подію

агрономія, кнту

Вересневі самоцвіти 2017

 

1 жовтня  2017 року студенти і викладачі кафедри загального землеробства  брали  участь у заходах театрального фестивалю «Вересневі самоцвіти 2017» на хуторі Івана Карпенка-Карого. Всеукраїнське свято театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти" пройшло на території музею-заповідника "Хутір Надія", де протягом багатьох років жив і працював відомий український драматург, актор, режисер і театральний діяч - Іван Карпович Тобілевич (Карпенко-Карий).

Фото з екскурсії  представлені на сторінці в фейсбуці та на сайті.

01.10.2017
агрономія, кнту

ОГОЛОШЕННЯ!!!

 

06.10.2017 року о 12.50 в аудиторії №1 відбудеться лекція компанії «Імперія-Агро» на тему: «Напрямки діяльності «Імперія-Агро». Перспективи розвитку вітчизняної селекції кукурудзи»

Явка обов’язкова ІІІ-й,   IV-й,   V-й,  VI-й курсів.

Запрошуються І і ІІ курси.

Оргкомітет

агрономія, кнту
АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА "AGROEXPO" -2017

 

20-22 вересня 2017 року студенти і викладачі кафедри загального землеробства  брали активну участь у заходах масштабної виставки "АгроЕкспо-2017". До уваги відвідувачів виставки представлено сучасні зразки сільськогосподарської техніки світових і вітчизняних виробників, легкових автомобілів відомих брендів. Понад 500 учасників з різних областей України (Кіровоградської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Харківської, Дніпропетровської, Черкаської, Житомирської та ін.) презентували свою продукцію на "Покровському ярмарку".

       Фото з виставки  представлені на сторінці в фейсбуці та на сайті 
агрономія, кнту

Випускники вітають рідну кафедру

 

8 вересня 2017 року  на кафедрі загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету відсвяткували одразу три знакові ювілейні дати: 25 років від моменту відкриття в нашому навчальному закладі спеціальності «Агрономія»; 20 років від створення де-юре кафедри загального землеробства та 20 років першого випуску фахівців за спеціальністю «Агрономія».

Відзначити ювілейні дати «агрономічного» напряму підготовки ЦНТУ на кафедрі загального землеробства зібралися викладачі та друзі кафедри, сьогоднішні студенти та випускники різних років.

Докладніше про святкову зустріч випускників, про вітання кафедрі-ювілярці, про спогади та враження першого завкафедри та випускників різних років читайте на сайті #ЦНТУ в окремому великому матеріалі.

Фотоальбом зустрічі випускників кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету, приурочену до ювілеїв відкриття спеціальності «Агрономія», заснування кафедри загального землеробства та першого випуску фахівців за спеціальністю «Агрономія» можна переглянути на сторінках ЦНТУ та кафедри загального землеробства у соціальних мережах.

агрономія, кнту

1 вересня 2017 року

 агрономія, кнту, цнту,кісм

Кафедра загального землеробства вітає з початком навчання і від душі бажає ніколи не переставати вірити в себе, постійно прагнути до нових успіхів та досягнень, завжди досягати поставлених цілей і не втратити інтересу до всього нового і невідомого. Нехай вірні знання і наука допомагають жити з розумом, хай легко і «на відмінно» дається будь-який предмет.

З повагою колектив кафедри  загального землеробства

01.09.2017р.

агрономія, кнту

КАФЕДРА       ВІТАЄ

агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм

Професорсько-викладацький склад, співробітники кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного університету щиро вітають свого завідувача кандидата біологічних  наук, доцента Мостіпана Миколу Івановича з отриманням почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. А ще воліємо, щоб поряд із Вами завжди була працьовита, віддана і випробувана в штормах славна команда, яка завжди підтримуватиме вогонь Ваших незгасимих ідей і помислів.

З повагою колектив кафедри  загального землеробства

31.08.2017р.

агрономія, кнту, цнту,кісм

8 вересня 2017 року о 12 00 відбудеться  урочисте засідання присвячене 20-річчю заснування кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету.

 Запрошуємо всіх випускників взяти в ньому участь.

 Оргкомітет

агрономія, кнту, цнту,кісм
агрономія, кнту, цнту,кісм
агрономія, кнту, цнту,кісм
агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту

Вітаємо Висланько Діну Павлівну з перемогою у Всеукраїнській олімпіаді з біології.

14.04.2017
агрономія, кнту

“День науки – 2017”

13-го квітня в Центральноукраїнському національному технічному університеті в рамках традиційного щорічного «Дня науки» проходили наукові конференції викладачів, аспірантів та співробітників, студентів та магістрантів навчального закладу.

По завершенні пленарного засідання, робота LI наукової конференції викладачів, аспірантів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету та ХLVІІI наукової конференції студентів та магістрантів ЦНТУ була продовжена на кафедрі загального землеробства.

агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм агрономія, кнту, цнту,кісм

14.07.2017
агрономія, кнту

агрономія, цнту, кнту

12 квітня 2017 року на кафедру загального землеробства завітав гість з Йорданії – випускник першого випуску, бувший студент групи АГ-92 Абу Ахмадіх Валід, який після навчання в КІСМі-КДТУ-КНТУ-ЦНТУ закінчив аспірантуру та захистив кандидатську дисертацію. Зустріч була емоційною та теплою. Наразі він працює викладачем  в одному із вищих навчальних закладів у Об’єднаних Арабських Еміратах.

12.04.2017р.

агрономія, кнту

16 березня 2017 року на базі навчально-лабораторного корпусу кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету сумісно з  ТОВ «Інститут оптимізації агробізнесу» відбувся науково-практичний семінар «ТЕХНОЛОГІЇ ЖИВЛЕННЯ РОСЛИН, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ АГРОБІЗНЕСУ»

агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту агрономія кнту, цнту
16.03.2017
агрономія, кнту
агрономія, кнту

агрономія, кнту

 

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кафедра загального землеробства

ТОВ «Інститут оптимізації агробізнесу»

 

 

 

ЗАПРОШЕННЯ  НА СЕМІНАР

 

ТЕХНОЛОГІЇ ЖИВЛЕННЯ РОСЛИН, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ  РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ АГРОБІЗНЕСУ

 

16 березня 2017 року

 

 

 

 

 

м. Кропивницький

 

 

 

 

Місце проведення семінару: м. Кропивницький, просп. Університетський, 8, навчально-лабораторний корпус кафедри загального землеробства ЦНТУ

 

Порядок денний:

09:00 – 10:00

Реєстрація учасників семінару - ЦНТУ, фойє навчально-лабораторного корпусу кафедри загального землеробства  

10:00 – 10:15

Відкриття семінару, привітання учасників. Левченко Олександр Миколайович, проректор з наукової роботи Центральноукраїнського національного технічного університету, доктор економічних наук, професор

10:15 – 12:30

Засідання семінару

 

 

1.                Позакореневе підживлення культур мікродобривами ТМ «ЯРИЛО» - дієвий механізм підвищення економічної ефективності аграрного бізнесу . Гелевера Ольга Федорівна, ТОВ «Інститут оптимізації агробізнесу», кандидат географічних наук, доцент

2.                Антистресові рішення з добривами ТМ «ЯРИЛО» для зони ризикованого землеробства . Русін Олександр Олександрович, керуючий науковим відділом ТОВ «Інститут оптимізації агробізнесу», кандидат сільськогосподарських наук

3.                Фізіолого-біологічне значення основних мікроелементів та шляхи ефективного використання мікродобрив . Мостіпан Микола Іванович, завідувач кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидат біологічних наук, доцент

 

12:30

Перерва на каву

13:00 –  15:00

Продовження засідання семінару. Підведення підсумків, винесення рекомендацій семінару

 

4.                Економічна ефективність використання мікродобрив у Кіровоградській області . Іщенко Віталій Анатолійович, заступник директора з наукової роботи Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН; завідувач  лабораторії  селекції  і  насінництва зернових і технічних культур, кандидат сільськогосподарських наук

5.                Світовий досвід використання мікродобрив (за результатами стажування у Франції) . Сало Лариса Віталіївна, доцент кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент

6.                Системність – основний принцип зменшення шкодочинності вовчка на посівах соняшнику . Андрієнко Ольга Олександрівна, доцент кафедри загального землеробства Центрально-українського національного технічного університету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент

 

Довідки.   Гелевера Ольга Федорівна: тел. 050-4524836;

                      Гелевера Сергій Петрович: тел. 068-5176874, 066-2797346,                 

                     agro.optimizations@gmail.com .

 

Прохання повідомити про Вашу участь у семінарі заздалегідь.

агрономія, кнту
Фотозвіт про зустріч з представниками компанії "Лімагрейн"
агрономія, кнту агрономія, кнту агрономія, кнту агрономія, кнту агрономія, кнту агрономія, кнту

агрономія, кнту17.11.2016
агрономія, кнту агрономія, кнту агрономія, кнту

агрономія, кнту
Лекція фахівців «Імперії-Агро» для студентів-агрономів

В рамках співпраці між Центральноукраїнським національним технічним університетом та агропромисловою компанією «Імперія-Агро» на кафедрі загального землеробства ЦНТУ відбулась відкрита лекція на тему «Відродження української селекції – гібриди нового покоління…».

агрономія, кнту агрономія, кнту

Як повідомлялось раніше, наприкінці вересня було укладено меморандум про співробітництво щодо спільної навчальної, практичної та наукової роботи між Кіровоградським національним технічним університетом та компанією «Імперія-Агро». Зокрема, як повідомив тоді керівник корпоративного університету компанії «Імперія-Агро» Олександр Лісов, організація планує провести для студентів спеціальності «Агрономія» цикл лекцій на теми, пов’язані із сучасними тенденціями в аграрній сфері: в галузі насіння, добрив, засобів захисту рослин тощо.

Минулого тижня представники компанії «Імперія-Агро» прочитали студентам кафедри загального землеробства лекцію «Відродження української селекції – гібриди нового покоління bestcorn». Кафедра загального землеробства вдячна фахівцям компанії «Імперія-Агро» Олександру Лісову, Ірині Чорній (до речі, випускниці нашої кафедри) і Василю Сойченко за організацію заходу, під час якого студенти отримали можливість поспілкуватись із практикуючими спеціалістами та отримати нові цікаві знання.

агрономія, кнту

 30.10.2016р. відбулись  настановчі збори студради кафедри загального землеробства. Головою студради було обрано Гребенка М. (АГ-14). Визначено основний план роботи на осінній семестр.

 

План заходів виховної роботи по кафедрі загального землеробства (осінній семестр)

№п/п

Назва заходу

Дата проведення

1.

Зустріч з студентами, які проходили стажування за кордоном

10.11.16

2.

День студента (вечір відпочинку)

17.11.16

3.

День працівника сільського господарства (презентація сфери зайнятості сучасного агронома)

21.11.16

4.

Новорічне свято вечір відпочинку

28-30.11.16

 

агрономія, кнту
.

Запрошення на конференцію

агрономія, кнту агрономія, кнту

агрономія, кнту

КНТУ співпрацюватиме із корпоративним університетом «Імперії-Агро»

27 вересня 2016 року відбулася зустріч представників КНТУ та компанії «Імперія-Агро», в результаті якої підписано меморандум про співпрацю. Від КНТУ в зустрічі прийняли участь проректор з наукової роботи Левченко О.М., завідувач кафедри загального землеробства Мостіпан М.І. та завідувач кафедри екології та навколишнього середовища Медвєдева О.В. Представники від компанії «Імперія-Агро» - керівник Корпоративного університету Лісов О.М. та начальник відділу наукового забезпечення Чорна І.О. (до речі, випускниця 2004 року кафедри загального землеробства).

Компанія «Імперія-Агро» спеціалізується на виробництві та постачанні сільськогосподарському виробництву насіння сільськогосподарських культур, добрив та засобів захисту рослин. «Імперія-Агро» має власні торгові марки насіння кукурудзи «BestCorn» та лінійку мікродобрив «Актив-Харвест» та відкриває ще кілька напрямів в галузі сільськогосподарської техніки,паливно-мастильних матеріалів, кормів та біодобавок. Головний офіс «Імперії-Агро» розташований у нашому місті, проте компанія має 21представництво на території України.

В ході зустрічі було визначено основні напрямки співпраці та шляхи взаємодії у процесі їх реалізації:

- розробка та втілення навчальних та інформаційних програм і курсів, різноманітних проектів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності щодо розвитку насінництва та селекції в Україні, що є суттєвим чинником підвищення продуктивності сільськогосподарських культур;

- проведення спільних заходів (семінарів, тренінгів, лекцій, конференцій) та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед студентів, менеджерів товариства спрямованих на підвищення обізнаності в галузі сільського господарства;

- участь науковців, викладачів навчальних закладів, в рамках заходів Корпоративного університету у навчальних сесіях, семінарах, конференціях;

- спільна науково-дослідна діяльність, залучення студентів до наукових розробок та написання спільних статей та публікацій, використання матеріалів для написання дипломних робіт;

- та інші форми співпраці, які будуть узгоджені сторонами в процесі.

 

Тож, сподіваємось на цікаве, плідне та довготривале співробітництво!
© 2019 KNTU