Розклад занять на 2018-2019 навчальний рік

ОСІННІЙ СЕМЕСТР

День

 

АГ  18-1

АГ  18-2

П

о

н

е

д

і

л

о

к

1

 

Ботаніка,    ЛБК ауд.№5,   Плетень Віталій Володимирович

 

2

Введення в спеціальність, ауд.108,  Шепілова Тамара Петрівна

3

Геодезія з основами землевпорядкування, ЛБК ауд.№5,

 Шепілова Тамара Петрівна

 

Геодезія з основами землевпорядкування, ауд.108,  Шепілова Тамара Петрівна

4

 

 

Геодезія з основами землевпорядкування, ЛБК ауд.№2,

Шепілова Тамара Петрівна

В

і

в

т

о

р

о

к

1

Іноземна мова, ауд.604,608,418, Гречіхина Наталія Володимирівна

2

Хімія, ауд.№ 2, Мартиненко Алла Петрівна

3

Ботаніка, ауд.108 , Сало Лариса Віталіївна

Ботаніка,    ЛБК ауд.№1, Плетень Віталій Володимирович

 

4

 

 

С

е

р

е

д

а

1

 

 

2

Фізичне виховання, Савченко Володимир Валерійович

3

Геодезія з основами землевпорядкування, ауд. 165, Шепілова Тамара Петрівна

4

Введення в спеціальність, ЛБК ауд.№1, Шепілова Тамара Петрівна

 

 

Введення в спеціальність, ЛБК ауд.№1, Шепілова Тамара Петрівна

Ч

е

т

в

е

р

1

Механізація,ЕАСГВ, НК3    ауд.№28,  Дубовик Віктор Олександрович

Механізація,ЕАСГВ, НК3 ауд. №28,  Дубовик Віктор Олександрович

 

2

Хімія, ауд.613, Мартиненко Алла Петрівна

Екологія за фах.спрямуванням, ЛБК ауд.№1,  Резніченко Віта Петрівна

 

3

Екологія за фах.спрямуванням, ауд.165, Резніченко Віта Петрівна

4

 

Українська мова ПС,   ауд.601, Бабич Тетяна Валеріївна

П’

я

т

н

и

ц

я

1

Українська мова ПС,  ауд.601, Бабич Тетяна Валеріївна

Хімія, ауд.№ 613, Мартиненко Алла Петрівна

2

Екологія за фах.спрямуванням,  ауд.108, Резніченко Віта Петрівна

Екологія за фах.спрямуванням, ЛБК ауд№1,  Резніченко Віта Петрівна

 

3

 

 

4

 

 


 

 

АГ  17-1

АГ 17-2

П

о

н

е

д

і

л

о

к

1

Фізіологія рослин,ауд.259, Мостіпан Микола Іванович

2

Механізація, ЕАСГВ, СГМ  ауд.№1,

Анісімов  Олександр Вікторович

Фізіологія рослин, ЛБК ауд 2,

Корнічева  Галина Іванівна

Лісництво, ЛБК ауд.№9,

Плетень Віталій Володимирович

Агрометеорологія, ЛБК ауд.№5

Малаховська  Валентина Олександрівна

3

Фізичне виховання, Бойко Юрій Жоржович

4

 

 

В

і

в

т

о

р

о

к

1

 

Лісництво, ЛБК ауд.№5,

Плетень Віталій  Володимирович

 

Фізіологія рослин, ЛБК ауд.№9, Корнічева  Галина  Іванівна

 

 

 

 

2

Агрометеорологія, ауд.259, Топольний Федір Пилипович

3

Механізація,ЕАСГВ, СГМ ауд.№2,Сало Василь Михайлович

4

 

 

С

е

р

е

д

а

1

 

Агрометеорологія, ЛБК ауд.№2, Малаховська  Валентина Олександрівна

 

2

Іноземна мова, ауд.620, Головко  Ірина Олексіївна

3

Лісництво, ауд.259, Кулик Галина Андріївна

Іноземна мова, ауд.620,407а, Головко  Ірина Олексіївна,Філіпова Лариса Василівна

4

 

 

Ч

е

т

в

е

р

1

Філософія, ауд.453, Куликовский Сергій Борисович

2

Інформаційні технології, СГМ ауд.№4, Богатирьов Володимир Дмитрович

Філософія, ауд.452, Куликовский Сергій Борисович

Філософія, ауд.452, Куликовский Сергій Борисович

Інформаційні технології, СГМ ауд.№4, Богатирьов Володимир Дмитрович

3

 

Механізація,ЕАСГВ, СГМ ауд.№1, Анісімов Олександр Вікторович

Ґрунтознавство з ОГ, ЛБК№2, Трикіна  Наталія Миколаївна

4

 

 

П’

я

т

н

и

ц

я

1

Інформаційні технології, СГМ ауд.№4, Богатирьов Володимир Дмитрович

2

Ґрунтознавство з ОГ, ауд.259, Трикіна Наталія Миколаївна

3

Ґрунтознавство з ОГ, ЛбК№2 , Трикіна Наталія Миколаївна

 

 

4

 

 

 

 

 

 

АГ  16-1

АГ  16-2

П

о

н

е

д

і

л

о

к

1

Насіннєзнавство, ЛБК ауд.№1, Корнічева Галина Іванівна

 

 

Насіннєзнавство, ЛБК ауд.№1, Корнічева Галина Іванівна

2

Ентомологія, ауд.259,  Андрієнко Ольга Олександрівна

3

Овочівництво, ауд.259, Ковальов Микола Миколайович

4

 

 

В

і

в

т

о

р

о

к

1

Насіннєзнавство, ауд.259, Мостіпан Микола Іванович

Кормовиробництво,  ауд.259, Резніченко Віта Петрівна

2

Землеробство ЛБК ауд.№2,

Корнічева  Галина Іванівна

Овочівництво , ЛБК ауд.№1,

 Ковальов  Микола  Миколайович

Кормовиробництво, ЛБК ауд.№9 ,

Трикіна Наталія Миколаївна

Ентомологія , ЛБК ауд.№5 ,

 Малаховська Валентина Олександрівна

3

 

 

Овочівництво,  ЛБК ауд.№9, Ковальов  Микола Миколайович

4

 

 

С

е

р

е

д

а

1

Землеробство, ауд.259, Кулик Галина Андріївна

2

Агрохіміяауд.259, Сало Лариса Віталіївна

3

 

Ентомологія , ЛБК ауд.№5 ,

 Малаховська Валентина Олександрівна

 

4

 

 

Ч

е

т

в

е

р

1

 

 

2

Основи психології і педагогіки , ауд.453Римар Сергій Петрович

3

Основи наукових досліджень , ауд.259, Ковальов Микола Миколайович

4

 

 

П’

я

т

н

и

ц

я

1

Агрохімія,

ЛБК ауд.№5,

Плетень Віталій Володимирович

Кормовиробництво ЛБК ауд. №9, Трикіна Наталія Миколаївна

 

2

Основи наукових досліджень, ЛБК ауд. №9 ,  Ковальов Микола Миколайович

 

Землеробство,  ЛБК ауд. №2,  

Корнічева  Галина Іванівна

3

 

3

Агрохімія, ЛБК ауд.№5,

Плетень Віталій Володимирович

Основи наукових досліджень   ЛБК ауд. №9 , Ковальов  Микола  Миколайович

4

 

 

 

 


 

 

АГ  15;   АГ 16-3ск

АГ 18 М

АГ  17 М

П

о

н

е

д

і

л

о

к

1

 

 

Адміністративний  менеджмент,Ауд.№ 461,

Зайченко Володимир Васильович

Світові агротехнології,ЛБК ауд. №9,

Плетень Віталій Володимирович

2

 

 

Філософські проблеми наукового пізнання, Ауд.№ 461,  Стежко Зоя Василівна

3

Агрофармакологія, ЛБК ауд. №1 ,Андрієнко Ольга Олександрівна

Спеціальна генетика, ЛБК ауд. № 2,  

Плетень Віталій Володимирович

 

Системи сучасних інтенсивних технологій, ЛБК ауд. № 2 , Плетень Віталій Володимирович

4

Організація с.-г. виробництва  ЛБК ауд.№ 5 , Васильковська Катерина Вікторівна

Адаптивні системи землеробства, ЛБК ауд. №1

Кулик Галина Андріївна

 

В

і

в

т

о

р

о

к

1

Селекція та насінництво ПК, ЛБК ауд.№ 1, Трикіна Наталія Миколаївна

 

 

2

Менеджмент та маркетинг у СГВ , ауд. №471, Хачатурян Олена Сергіївна

 

 

3

Менеджмент та маркетинг у СГВ, ауд. №471

Хачатурян Олена Сергіївна

 

Методи організації досліджень в агрономії , ЛБК ауд. №5

Мащенко Юрій Васильович

 

4

 

 

Методи організації досліджень в агрономії

ЛБК ауд. №5, Мащенко Юрій Васильович

 

С

е

р

е

д

а

 

1

Рослинництво,  ЛБК ауд.№ 1, 

Мостіпан Микола Іванович

Методика викладання у вищій школі ЛБК ауд.№ 5 ,

 Барабаш Вікторія Анатоліївна

Сучасні проблеми в агроекології, ЛБК ауд. №5

Резніченко Віта Петрівна

2

Рослинництво,

ЛБК ауд.№ 9,

Корнічева Галина Іванівна

Машиновикористання в рослинництві,СГМ ауд.№1,

Лузан Олена Романівна

Інтелектуальна власність, ауд. № 102

Кропівний Володимир Миколайович

Географічні інформаційні системи

ЛБК ауд. №2, Шепілова Тамара Петрівна

Фітосанітарний моніторинг ,  ЛБК ауд.№ 2

Малаховська Валентина Олександрівна

Сучасні проблеми в агроекології, ЛБК ауд. №5

Резніченко Віта Петрівна

3

 

Фітосанітарний моніторинг , ЛБК ауд.№  1

Андрієнко Ольга Олександрівна

 

4

 

 

 

Ч

е

т

в

е

р

1

Селекція та насінництво ПК, ЛБК ауд.№ 2,

Трикіна Наталія Миколаївна

Агрофармакологія,

ЛБК ауд.№ 9, Малаховська Валентина Олександрівна

Системи сучасних інтенсивних технологій

ЛБК ауд.№ 1, Умрихін Назар Леонідович

Географічні інформаційні системи

ЛБК ауд.№ 5, Васильковська Катерина Вікторівна

2

Організація с.-г. виробництва,

ЛБК ауд.№ 2, Васильковська Катерина Вікторівна

Цивільний захист,

ауд.№ 5, Мезенцева Оксана Миколаївна

Сучасні проблеми в агроекології

ЛБК ауд.№ 9, Умрихін Назар Леонідович

Селекція та насінництво ПК

ЛБК ауд.№  1,Трикіна Наталія Миколаївна

Інтелектуальна власність,

ауд.№ 3, Кропівний Володимир Миколайович

3

 

Адаптивні системи землеробства

ЛБК ауд.№ 9, Малаховська Валентина Олександрівна

Біотехнологія в рослинництві ,

ЛБК ауд. №5, Мостіпан Микола Іванович

Стандартизація продукції рослинництва

ЛБК ауд.№  1,  Корнічева Галина Іванівна

4

 

 

Біотехнологія в рослинництві,

 ЛБК ауд. №5Мостіпан Микола Іванович

Біотехнологія в рослинництві,

 ЛБК ауд. №5 , Трикіна Наталія Миколаївна

П’

я

т

н

и

ц

я

1

Стандартизація продукції рослинництва

ЛБК ауд.№  1

 Іщенко Віталій Анатолійович 

Охорона праці в галузі,

ЛБК ауд.№  5, Дейкун Віктор Анатолійович

Іноземна мова НС

 Ауд. №604, Гречіхина Наталія Володимирівна

Економіка і організація аграрного сектору,

ауд.№  2,Васильковська Катерина Вікторівна

2

Машиновикористання в рослин

СГМ ауд.№5 / СГМ ауд.№2, Лузан  Петро Григорович

Економіка і організація аграрного сектору,

 СГМ ауд.№  3,Васильковська Катерина Вікторівна

Іноземна мова НС

 Ауд. № 604,Гречіхина Наталія Володимирівна

Адміністративний менеджмент,

Ауд. № 407А, Гнібіденко Альона Миколаївна

3

 

Спеціальна генетика,

ЛБК ауд.№ 1, Іщенко Віталій Анатолійович

 

4

 

 

 

 

© 2019 KNTU