Архів новин 2019

#агрономія, #кнту, #цнту
#агрономія, #кнту, #цнту

#агрономія, #кнту, #цнту


На Кіровоградщині та у всій країні розпочалася реєстрація для участі в пробному ЗНО сьогодні, 3 січня. Про це повідомляється на сайті міської ради, інформує медіапортал DOZOR.

Так, реєстрація для участі у складанні тестів доступна на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти і триватиме до 24 січня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створять інформаційні сторінки, на яких до 2 березня розмістять інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня.Викладачі та студенти кафедри загального землеробства ЦНТУ взяли участь у презентації дисертації "Наукове обгрунтування та розроблення заходів основного обробітку грунту в зональних системах землеробства Правобережного Степу України" доктора сільськогосподарських наук Миколи Івановича Черячукіна, яка відбулась 23 жовтня 2018 року в Орухському центрі екологічної інформації обласної наукової бібліотеки ім.Д.ЧижевськогоКолектив кафедри загального землеробства та студенти спеціальності "Агрономія" щиро вітають студента групи АГ-16-2 ГОЛОВЧЕНКА ДМИТРА СЕРГІЙОВИЧА з перемогою у Всеукраїнській олімпіаді з біології! Зичимо міцного здоров"я, життєвих злетів, мирного неба, благополуччя!!

<

17 лютого 2018 відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, секції «Агрономія». Голова журі Резніченко Віта Петрівна кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства ЦНТУ, член журі Коваль Г.В., генеральний директор ТОВ «Німфа», секретар Жданова О.М. методист КМАНУМ. Перше місце зайняв Коваленко Юрій Сергійович.


ОБ’ЯВА

До уваги студентів!

Київський міжнародний контрактовий ярмарок запрошує відвідати міжнародні виставки

«Зернові технології»,

«Agro Animal Show»

«Фрукти. Овочі. Логістика»

які відбудуться 21-23 лютого 2018 року у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), м. Київ, Броварський проспект,15, ст. м. Лівобережна.

Більш детальна інформація на офіційних сайтах виставок:

www. grainexpo.com.ua

www. animal-show.kiev.ua

www. freshexpo.kiev.ua


Наприкінці минулого тижня в рамках профорієнтаційного проекту для молоді Кіровоградського обласного центру зайнятості «Стань студентом на один день» до кафедри загального землеробства завітала делегація учнів шкіл Кіровоградського району.

Профорієнтаційний проект «Стань студентом на один день» запроваджено Кіровоградським обласним центром зайнятості за підтримки Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації. Його мета – в інтерактивній формі ознайомити молодих людей із професіями, актуальними на ринку праці регіону, та можливостями набути ці професії в навчальних закладах обласного центру.

В рамках проекту учні шкіл один день проводять як студенти навчального закладу, знайомлячись із викладачами, умовами вступу, організацією навчального процесу та дозвілля у тому чи іншому університеті.

На кафедрі перед гостями виступили, викладачі , студенти . Школярам розповіли про спеціальн ість «Агрономія», навчання в університеті, програми стажування за кордоном; продемонстрували навчальні, та лабораторні аудиторії.

© 2023 KNTU